Рівнян просят допомогти зберегти вікові дерева

Щасливе
11.04.2021  18:00

Рівнян просят допомогти зберегти вікові дерева

У Рівному триває еко-культурний проєкт «Місто шумить інакше», який реалізується командами ГО «Агенція сталого розвитку міста» та ГІ «Сад історій» (ГО «Зелена альтернатива»), за фінансової підтримки Українського культурного фонду. Метою проекту є привернення уваги мешканців міста на збереження вікових дерев, якісне міське озеленення та еко освіту молоді.
У межах проєкту планується захист вікових дерев у Рівному та визнання їх ботанічними пам’ятками природи. Вже було проведено топографічну зйомку 93 вікових дерева, яким 100 і більше років, а командою Екологічного центру Рівненського міського Палацу дітей та молоді — підготовлено аналітичні записки та описи до цих дерев.
Також для популяризації вікових дерев створюється туристичний міський маршрут протяжністю 6 км, який поєднує парк на Грабнику, через історичну частину міста, та парк ім.Т.Шевченка. До маршруту увійдуть десять дерев, віком від 110 до 400 років, та розкажуть історії про події, свідками яких були.
Для підвищення рівня екологічної свідомості та культури мешканців міста Рівне, разом з експертами публікується рубрика #руйнуємоміфи_анедерева, про те, яким має бути догляд за деревами, яка різниця між обрізкою та кронуванням тощо. А стильна яскрава айдентика проєкту від Аліни Забаріної привертає увагу, особливо молоді.
Вже у травні цього року буде проведено ряд публічних подій: феєричне відкриття маршруту віковими деревами, перформанс-виставка «Зелений острів серед бетону» на Театральній площі, презентовано дитячу книжку та проведено міський еко-пікнік «Дерево FEST» у парку на Грабнику.
, , , , переглядів: 154

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *