Рівнян просять терміново стати донорами

Щасливе
08.12.2017  10:30

Благодійний фонд Скарбниця надії звертається до рівнян з проханням стати донорами. Ваша кров може врятувати життя.

Мар’яна РЕВА, волонтер:

Коли шукаєш донорів для дітей, то якось легше. Ти переступаєш через усвідомлення жалю до маленької дитини, розумієш що самим жалем не допоможеш і спілкуєшся з мамою чи татом. Ти розумієш що можеш допомогти.
З дорослими зовсім інша ситуація. Волонтеру часто доводиться спілкуватися з самими пацієнтами. З нашого боку це безодня безпомічності. Дорослим набагато менше ніж дітям допомагають грошима, до них не приходять в лікарню так часто як до дітей, вони інколи самі шукають собі ліки і ходять в аптеку. А тут ще й кров треба шукати…
Багато донорів хочуть здавати кров лише для дітей. Але повірте мені, будь ласка. По-перше, для дітей постійно здають кров військові, патрульна поліція, надзвичайники. І не тільки вони. По-друге, якщо розмістити фото лисої дівчинки з блакитними очима, донори точно прийдуть. Я знаю, ми вже шукали так людей і вони завжди відгукуються. По-третє, дитині перелили дозу крові і вона вже скаче по палаті. Дорослій людині треба набагато більше донорів.
На жаль, 70-річна лиса жінка виглядає не так гарно. Але вона теж хоче жити. Хоче обійняти онуків. 45-річний чоловік може зовні доволі непогано виглядати, особливо якщо фото зроблене ще до ДТП. Він теж хоче жити. Хоче обійняти дружину і затанцювати в доньки на весіллі.
Допоможіть дорослим боротися, станьте для них донором крові. Це найменше чим ми можемо їм допомогти. Кожного дня волонтер шукає 5-10 донорів. Список тих, хто залишав свої контакти раніше, вже вичерпаний. Дзвоніть або пишіть на вайбер до волонтера Оля Шатілова 096 55 27 158.

, , , , переглядів: 1 360
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *