Рівнян запрошують долучитися до написання стратегії розвитку культури

квиток на автобус
Щасливе
13.12.2023  17:00

 

Ви відносите себе до культурного середовища міста Рівне? Хочете дізнатися про актуальні грантові програми, конкурси від різних фондів та донорів у напрямку культури на 2024 рік?

▫️Знати як ефективно працювати з грантодавцями у секторі культури?

Знайти цікаві та актуальні ідеї проєктів у своїй тематиці та можливості їх реалізації?

 

Обов’язково реєструйтеся та долучайтеся: https://forms.gle/c7yBCQCgit1muMUo8

Продовжуємо якісно допомагати та підтримувати професійне зростання спільноти стейкхолдерів культури Рівного за підтримки #EU4Culture. Навчання буде корисним для тих, хто шукає гранти для проєктів у секторі культури та нові можливості для їх реалізації. Чекаємо на активних культурних менеджерів, митців, представників установ культури, громадських організацій, креативних індустрій та бізнесу, журналістів, які пишуть про культуру, представників молодіжних ініціатив тощо – всі, хто свідомо підтримує та розвиває культуру у нашому місті Рівне. Раді будемо познайомитися з новими учасниками, в тому числі запрошуємо релокованих митців та організації, що працюють у секторі культури.

 

З вами працюватимуть досвідчені тренери та проєктні менеджери-практики міжнародного рівня:

Krzysztof Łątka (Кшиштоф Лонтка), Польща – експерт у галузі стратегічного управління, та євроінтеграції України, з 25-річним досвідом управління різноманітними грантовими та бізнес-проєктами на міжнародному рівні з загальним бюджетом понад 10 мільйонів євро.

Олеся Гощук, Україна – грантова менеджерка з 10-річним досвідом успішно реалізованих культурних проєктів від різних міжнародних організацій, фондів, програм та міністерств, тренерка, проєктна менеджерка Town Image Studio.

 

Реєстрація: https://forms.gle/c7yBCQCgit1muMUo8

Обов’язкова умова участі — готовність кожного учасника та учасниці брати участь 2 дні, бути проактивними, мати ідеї та готувати реальні проєкти, які сприяють реалізації Стратегія розвитку культури Рівного.

 

Очікувана кількість учасників тренінгу – 25 осіб.

Навчання відбудеться офлайн у Рівному, 16-17 грудня 2023 року з 10:00 до 19:00. Про відбір учасників та місце проведення повідомимо особисто.

 

переглядів: 51


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *