Рівнян запрошують одружитися заради доброї справи

Щасливе
08.02.2019  11:00

Охочих поновити свої обітниці та зробити добру справу, запрошують узяти участь у «Благодійному весіллі», що відбудеться у Рівному на майдані Незалежності 14 лютого. У Свято усіх закоханих для пар проведуть церемонії одруження з 15:00 до 18:00 год. Кожна з них триватиме близько десяти хвилин. Для молодят вручать «свідоцтво про шлюб» та весільні атрибути.

Благодійний захід організовують аби допомогти дворічній Віталіні Василевич побороти хворобу. У дівчинки енцефаліт (запалення мозку). Після дороговартісних обстежень, для лікування дитини призначили препарат «Біовен-Моно». На кожні три місяці необхідно капати 10 флаконів. Препарат  покращує стан дівчинки, проте вартість одного курсу лікування становить 18,6 тисяч гривень.

Допомогти дитині видужати можна узявши участі у «Благодійному весіллі» у День Святого Валентина. Реєстраційний квиток для кожної пари вартує усього 50 гривень. Всі кошти організатори ГО «Це Рівне, друже»передадуть благодійному фонду «Скарбниця надії», який виручені гроші направить на лікування маленької Віталіни.

, , , переглядів: 850


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *