Рівнянам легше буде зареєструвати нерухомість

квиток на автобус
Щасливе
26.08.2023  12:00

На Рівненщині родовжують оптимізацію внесення даних про власне майно у Державний реєстр речових прав на нерухоме майно через державний сервіс «Дія». Так, нещодавно Рівненське обласне бюро технічної інвентаризації доєдналося до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, раніше – Радивилівське.

Як пояснили в департаменті цифрової трансформації та суспільних комунікацій Рівненської ОДА, це дозволить спростити реєстраційні процедури, які стосуються нерухомості, оскільки обмін даними з БТІ буде автоматизованим.

На сьогодні це дуже на часі. Адже сьогодні чимало українців через воєнні дії позбулися житла. Багато помешкань пошкоджено чи взагалі знищено і саме тому, захист майнових прав українців – це першочергове завдання. У тих, у кого відомості містяться в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, проблем не виникатиме.

Нагадаємо, що отримати компенсацію від держави за програмою «єВідновлення» можна лише за умови внесення відомостей до цього реєстру.

«На сьогодні Державний реєстр речових прав містить великий обсяг інформації. Однак його відомості досі лишаються неповними, оскільки частина інформації, а це період до 2013 року, перебуває на паперових носіях. Нині на Рівненщині маємо лише 2 комунальні установи, які перейшли в онлайн. Така цифровізація є безкоштовною. Також хочу нагадати, що і послуги в бюро залишаються безоплатними. Це передбачено законодавчо», – прокоментувала заступниця голови Рівненської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Іванна Смачило.

переглядів: 230


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *