Рівняни можуть скористатись доступними програмами лізингу нових і вживаних авто

квиток на автобус
Щасливе
Провидиця
17.07.2017  17:21

ПриватБанк запустив нову кредитну програму для фізичних осіб «Авто в лізинг», що передбачає кредитування як нових, так вживаних автомобілів. Як повідомили в банку, умови програми дозволяють придбати в лізинг будь-які авто незалежно від вартості та формату купівлі – як в автосалонах, так і на популярних інтернет-майданчиках.

Умови оформлення автолізингу в ПриватБанку не передбачають прихованих комісій, у тому числі за дострокове погашення кредиту. Перший внесок становить 15% від вартості авто, угода укладається на строк від року до 5 років. Крім того, ПриватБанк бере на себе турботи, пов’язані з оформленням документів у РСЦ, що значно полегшує процедуру купівлі авто для клієнтів. За кілька годин після підписання договору клієнт отримає ключі та техпаспорт на автомобіль.

“ПриватБанк розширює можливості автокредитування та знижує процентні ставки за договорами лізингу, – зазначає керівник Бізнесу “Споживче кредитування” Північно-Західного РУ ПриватБанку Олександр Мамчич. – Наразі ми надаємо особливі умови придбання вживаних автомобілів кредитуванання купівлю яких не пропонує жодна банківська установа. Автомобіль можна вибрати самостійно на будь-якому інтернет-ресурсі, або ж звернутися до фахівців банку, які допоможуть підібрати потрібне авто й оформити лізинг”.

Усю інформацію можна отримати у консультантів за тел. 067 608 53 18 та 067 357 23 68 чи завітавши за адресою: м.Рівне, вул. Грушевського, 42 А, 2 поверх (відділ «Споживчого кредитування»). www.privatbank.ua/kredity

, , , , , , , , , , , , , , , переглядів: 2 066

На правах рекламиОдин коментар
  1. На мой взгляд, интересна информация.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *