Рівняни отримали можливість купити будинок у передмісті на вигідних умовах

Щасливе
10.12.2018  10:03

    ПриватБанк розширює програму іпотечного кредитування. Тепер у кредит можна придбати не тільки нерухомість в межах Рівного, але й квартири, приватні будинки та котеджі у передмісті обласного центру.

 

    Географія сіл постійно розширюється. Омріяне житло можна придбати в селищах Шпанів, Великий та Малий Олексин, Бармаках, Городку, Білій Криниці, Корнині, Вересневому, Квасилові, Обарові, Великій Омеляні, Ясининичах та інших приміських житлових масивах. Більш детальну інформацію завжди можна отримати у фахівця у відділенні ПриватБанку.

     Кредит можна взяти на термін до 20 років. Відсоткова ставка фіксована: 17,9 % річних на житло на первинному ринку, 19,9 % річних – на вторинному ринку. Перший внесок для оформлення іпотеки в передмісті становить 30 %  від вартості квартири або 50 % від вартості будинку. Сума кредиту від 100 тис. до 2 млн. грн.

     “ПриватБанк завжди йде на зустріч клієнтам. Тепер ми кредитуємо приватні садиби на вигідних та прозорих умовах, із фіксованою відсотковою ставкою та можливістю дострокового погашення. Фахівці банку оперативно допоможуть із оформленням усіх необхідних документів, тому процес купівлі житла буде швидким і комфортним”, – розповів керівник напрямку “Споживче кредитування” Олександр Мамчич.

     Після остаточного вибору помешкання клієнту треба сформувати пакет документів і надати банківським працівникам. Важливо, що при підрахунку можливостей отримати кредит враховуються сукупні доходи родини.

     Кредит може взяти будь-який резидент України, працевлаштований за наймом, або фізична особа-підприємець. Підтвердити доходи можна, надавши довідку про нарахування доходів за останні півроку. Підприємці повинні надати копію виписки з ЄДР та податкову декларацію платника єдиного податку фізичної особи-підприємця.

    Банк гарантує повний юридичний супровід угоди з придбання нерухомості, а також дотримання всіх законів України під час її укладання. Бажаючі достроково погасити позику зможуть це зробити без додаткових комісій.

    За даними напрямку Споживчого кредитування ПриватБанку з початку 2018 року більше 58 мільйонів гривень було видано рівнянам під іпотечне кредитування. Щасливими власниками затишних осель стали близько 100 клієнти банку. За більш детальною інформацією про можливості оформлення житла в кредит звертайтесь у будь-яке з 54 відділень ПриватБанку на Рівненщині, або можна отримати консультацію у фахівця за телефоном (097) 323 10 76  (Ірина Герасимчук) та 067 357 2368 (Олександр Чевдар).

, , , , , переглядів: 1 333


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *