“РІВНЯНИ” підбивають підсумки 2017 року

Щасливе
14.12.2017  15:08

Добігає до завершення 2017 рік . Ми запам’ятаємо його через призму  визначних подій, через емоції, які ми пережили, через людей , яких зустріли у ньому, через круті повороти долі, які спонукали нас діяти. 

Рівняються  на успішних, сильних, вольових людей.  Щоденно ми їх бачимо на сторінках різних періодичних видань, в телевізорі, проте ці люди чужі для нас. Якщо зазирнути у середовище Рівного, то ми знайдемо чимало особистостей, які творять життя міста, підіймають його статус, зміцнюють малий та середній бізнес,  і ми розповімо вам про них у новому номері.

Редакція журналу “РІВНЯНИ” готує  підсумки року що минає, і готова дивувати читачів цікавими інтерв’ю, історіями успіху від рівненських підприємців, а також приємними бонусами, які ви знайдете на сторінках нашого видання.

Тож чекайте під новорічну ялинку яскравий глянець від “ОГО”. Та не забудьте зробити добру справу –  долучайтесь до благодійного аукціону і стань героєм обкладинки новорічного номера журналу «Рівняни»!

Дорогі читачі, якщо вас цікавить, що ми писали у попередніх номерах – для вас доступний архів усіх випусків глянцю “РІВНЯНИ”.

 

, , , , , , , , , переглядів: 1 285


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *