Рівнянка претендує на звання “Miss Military fantasy” (+ФОТО)

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
14.02.2018  15:42

Рівнянка претендує на звання “Miss Military fantasy” (+ФОТО)

Підтримайте на конкурсі “Miss Military fantasy” дівчину-військовослужбовця Олесю Воробей з Рівного.

Конкурс “Miss Military fantasy” проводиться на сторінці під назвою “Бойовий бюлетень”. У конкурсі також приймають участь дівчата з інших військових підрозділів, які базуються на Донбасі.

Кожну з учасниць можна підтримати «лайком під фото». Голосування триватиме до 28 лютого 2018 року. Результати конкурсу будуть оголошені до 8 березня 2018 року. Мета конкурсу, за словами організаторів, —  показати всій країні чарівність і красу військовослужбовців-жінок, які нині перемагають на сході України.

Старший солдат Олеся Воробей. Оператор відділення обробки інформації польового вузла зв’язку. Позивний – “Лисиця”. Переможниця конкурсу “Слава Героїням – 2016” (м. Старобільськ). Займається спортом, любить подорожувати, захоплюється вишиванням бісером.

«За останні чотири роки наша країна виховала нове покоління жінок – волонтерок, медичних працівниць, військових, які хоробро воюють, рятують життя в АТО часом дуже дорогою для себе ціною. Тепер жінка на фронті – явище не унікальне, проте не кожна наважиться на такий крок. Але жінка на війні – рівна чоловікові, а в деяких випадках – навіть цінніша професіоналка. Саме таких жінок шукаємо і ми», — йдеться у пості у групі «Бойовий бюлетень».

За результатами конкурсу переможниця буде запрошена для відзначення на урочисті заходи з нагоди Міжнародного жіночого дня до Генерального штабу Збройних Сил України.

 

, , , , , переглядів: 1 900Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *