Рівнянка розповіла про те, чому небайдужість рятує життя

квиток на автобус
Щасливе
15.09.2022  08:26

Рівнянка Алла Дорошева розповіла історію чоловіка, яка проймає до глибини душі. Адже небайдужість ближнього часто може врятувати життя. Так сталося цього разу у Рівному.

Сьогоднішній день – суцільне продовження вчорашнього вечора. Вже близько восьмої до завідувачки відділення нічного перебування та харчування бездомних осіб подзвонила небайдужа рівнянка Галина. Вона плакала в трубку і благала допомогти 35-тирічному Віктору, який з перебитими ногами лежить на смітнику в районі Північного. Притулок вже декілька місяців переповнений, але звернувшись до благодійної організації, зокрема до Ігоря Головчака, на сьогодні отримали одне місце в с.Пустомити. Коли зранку працівники закладу зустрілись з Віктором, то перед очима постав старезний дідуган, який практично не міг рухатися. Дякуючи заступнику головного лікаря Рівненської міської лікарні Ігорю Дундюку, після проведених нами процедур (миття, стрижка, перевдягання) Віктору у травмпункті зробили знімок, наклали гіпс та приписали лікування.
Так склалося, що саме сьогодні один із підопічних закладів відбуває в інше місто, тому врятований п.Галиною хлопець залишається в Центрі з надання соціальних послуг.
Не будьте байдужі до чужої біди!!!
Не проходьте повз!!!!

переглядів: 274


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *