Рівнянка стала регіональною амбасадоркою WEDO OON

Щасливе
24.12.2019  13:30

Рівнянка стала регіональною амбасадоркою WEDO OON

19 листопада 2019 ­року в Одесі відбувся міжнародний бізнес-форум BIGBRANDS-2019. У ньому взяли участь понад 350 керівників бізнесу з різних регіонів України та зарубіжжя: Литви, Латвії, Естонії, Молдови, Болгарії, Австрії, Грузії, Вірменії, Казахстану і Польщі. Присутні змогли послухати виступи більше 20 цікавих спікерів та побачити презентацію близько 50 різних бізнесів.

 

Рівненщину на форумі представила директорка підприємства “Рівнеметалком”, Організаторка фестивалю ковальства “Металеве серце України” Ніна КРОКА. Ніну Юріївну делегувала для участі у бізнес-форумі Спілка жінок України.

– Для мене велика честь представляти Рівненщину на такому потужному заході. Це можливість отримати нові корисні контакти, побачити технологічні новинки, обмінятися досвідом розвитку та масштабування бізнесу, – говорить Ніна КРОКА.

Важливим моментом заходу стало ще й те, що з ініціативи Всесвітньої організації при ООН – Women’s Entrepreneurship Day Organization (WEDO) – під час заходу відбулося офіційне проголошення Дня жіночого підприємництва в Україні. Таке свято нині відзначається одночасно в 144 країнах світу. Тепер Україна теж приєднається до цього всесвітнього руху. Це проголошення ставить за мету підтримати на регіональному та місцевому рівнях жінок-підприємців, їх прагнення до самореалізації.

– Надзвичайно приємно, що зараз в Україні починають все частіше помічати успішних жінок, успішних жінок-підприємців. Сам факт проголошення такого дня у нашій країні є ознакою того, що є підтримка суспільства, щоб жінки росли, розвивалися та ставали все більш ініціативними, – зауважила Ніна Юріївна.

На честь урочистого проголошення Дня жіночого підприємництва в Україні під час форуму першим 100 амбасадорам жіночого підприємництва вручили сертифікати амбасадорок WEDO OON. І надзвичайно приємно, що рівнянка Ніна Крока теж увійшла до сотні жінок-амбасадорів, які створили потужний бізнес і реалізують соціальні проєкти, які сприяють розвитку економіки України.

– Це для мене дуже почесно та відповідально. Я твердо переконана, що українські жінки здатні стати рушіями змін у нашій країні. Адже від них іде благополуччя в родині, а далі можна працювати на розвиток міста та України, чим я і займаюся впродовж усього життя. Приємно, що зараз прийшов момент, коли ми формуємо нову ділову культуру на основі жіночого підприємництва. Впевнена, що жінки стануть рушіями змін. Так має бути!

, , , переглядів: 702

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *