Рівнянка Юлія Тимочко про сцену, Тіну Кароль та підтримку рідного міста

Щасливе
03.05.2021  16:00

Рівнянка Юлія Тимочко про сцену, Тіну Кароль та підтримку рідного міста

Рівнянка Юлія ТИМОЧКО отримала срібло та почесне друге місце у проєкті “Голос країни”. За 11 сезонів проєкту це вперше, коли представник з нашого міста проходить так далеко у шоу. Тож до вашої уваги ексклюзивне інтерв’ю з учасницею “Голосу країни” Юлією Тимочко спеціально для читачів журналу “РІВНЯНИ”.

Юліє, що для тебе означає сцена?
– Що для мене сцена? Це моє сокровенне місце. Це не лише місце у певній будівлі. Це моє серце. Це магія! Іноді я просто відчуваю, що маю взяти мікрофон у руки та співати усією своєю душею. Сцена – це частина мого життя.(Посміхається).

Як довго ти йшла до мрії, маю на увазі талант-шоу “Голос країни”?
– Мені 37, і, мабуть, мій шлях був все-таки довгий. Я ще з 9 років мріяла стати співачкою. Був час, коли я зневірилася та перестала брати участь у різних талант-шоу. Потрібна реклама й чималі кошти для свого творчого розвитку, й дуже важко досягти висот, маючи лише голос… особливо в цей нелегкий для нас усіх час. Особисто для мене “Голос країни” став золотим квитком та моїм омріяним шансом. Це платформа зробити крок у нове життя. Тож, моя мрія дитинства – здійснилася.


Чи сподобалося працювати під керівництвом Тіни Кароль? Наскільки вона вимоглива?

– Звичайно! Тіна – це перфекціоніст. Вона відчуває усе! Кожну паузу, дихання, усе!!! Секрет співпраці полягає у тому, що ти маєш викладатися на всі 1000 відсотків – як фізично, так і морально. Бути готовим працювати й пам’ятати, для чого ти це робиш. До речі, все це ви можете побачити у сторіс в Інстаграм Тіни Кароль.

Відбувся фінал шоу “Голос країни”… Чи ти вже маєш плани на майбутнє? Які вони?
– Які плани? Мій план такий – створення нового альбому. Тож я буду працювати над своїм альбомом. Маю авторські пісні й хочу, щоб вони ожили у серцях багатьох українців. Звичайно, якщо з’являться пропозиції – я готова до праці. (Посміхається.)

З ким би хотіла заспівати на одній сцені?
– Я хотіла б заспівати ще не раз з Тіною Кароль… Вона надихає мене та вчить мене бути відважною на сцені, бути справжньою артисткою.

І наостанок, чого б ти побажала своїм фанатам й особливо мешканцям рідного міста Рівне?
– Усім мешканцям мого рідного міста та всім, хто вболіває за мене й не лише, усім нам – українцям, я хочу побажати здоров’я, хорошого весняного настрою, нехай все вдається й все збувається.

, , , , переглядів: 173

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *