Рівняни можуть вигідно вибрати та купити житло онлайн

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
23.04.2019  11:07

Рівняни можуть вигідно вибрати та купити житло онлайн

Придбання житла в кредит стає ще доступним для рівнян. Для зручностей клієнтів оновлено сайт PlanetEstate, на якому можна оглянути найактуальніші та найкращі варіанти придбання нерухомості у регіоні та дізнатись можливість придбання його в кредит. ПриватБанку дозволяє клієнтам придбати помешкання на прозорих умовах не тільки на вторинному ринку, а й новозбудоване житло на первинному ринку.

«Інтернет-майданчик planetestate.com.ua створено для того, аби нашим клієнтам було зручно обирати омріяне житло – фактично, не виходячи з дому. – розповідає Олександр Мамчич, керівник напрямку споживчого кредитування Північно-Західного РУ ПриватБанку. – Ми працюємо тільки з акредитованими та відомими агентствами нерухомості регіону, тому на сайті завжди свіжа та актуальна інформація з перших джерел. Клієнти відразу можуть подати заявку на обрахунок можливості придбання житла в кредит. Після отримання позитивного рішення спеціалісти банку швидко нададуть фахову консультацію та проведуть повний супровід оформлення угоди».

 Після остаточного вибору помешкання клієнту треба сформувати пакет документів і надати банківським працівникам. Важливо, що при підрахунку можливостей отримати кредит враховуються сукупні доходи родини.

 Програма кредитування передбачає найнижчі відсоткові ставки на ринку нерухомості та зручне й швидке оформлення документів на іпотеку:

  • сума кредиту від 100 тис. до 2 млн. грн.;

  • початковий внесок – від 25%;

  • максимальний термін – 20 років;

  • ставка за кредитом – від 17,9% річних;

  • жодних прихованих комісій і платежів.

Якщо ж квартири у новобудові не по кишені, іпотеку можна оформити і на вторинне житло. Відсоткова ставка за таким кредитом становитиме 19,9%.

Банк гарантує повний юридичний супровід угоди з придбання нерухомості, а також дотримання всіх законів України під час її укладання. Бажаючі достроково погасити позику зможуть це зробити без додаткових комісій.

За даними напрямку Споживчого кредитування ПриватБанку, з початку 2018 року більше 58 мільйонів гривень було видано рівнянам під іпотечне кредитування. Щасливими власниками затишних осель стали близько 100 клієнтів банку. За більш детальною інформацією про можливості оформлення житла в кредит звертайтесь у будь-яке з 54 відділень ПриватБанку на Рівненщині, або можна отримати консультацію у фахівця за телефоном (097) 323 10 76  (Ірина Герасимчук) та 067 357 2368 (Олександр Чевдар).

, , переглядів: 779Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *