Рівняни подали перші проекти на Громадський бюджет

Щасливе
19.04.2021  12:59

Рівняни подали перші проекти на Громадський бюджет

З 15 квітня розпочався прийом проєктів бюджету участі, які реалізовуватимуться у 2022 році. Так, вже є перші проекти, які  рівняни прагнуть реалізувати за кошти Громадського бюджету.

Перші два проекти, які подані – освітні та мають одного автора Олексія Шелепенка.

«Міні-спортивне футбольно-волейбольно-баскетбольне поле зі штучним покриттям на території ЗОШ №16» – великий проєкт із бюджетом 1 млн.грн.

Проєкт розрахований на мешканців мікрорайонів Новий Двір та Щасливе, аматорських команд Рівного, людей з особливими потребами.

Автор переконаний, що реалізація проєкту сприятиме зростанню інтересу дітей та молоді до різних видів спорту, створенню нових гуртків, проведенню товариських зустрічей та змагань між шкільними командами мікрорайону та міста, розвитку дворового футболу, а також змагань для людей з особливими потребами.

Спортивне футбольно-волейбольно-баскетбольне поле зі штучним покриттям на території ЗОШ 16 матиме розмір 42 м на 22 м, буде оздоблене огорожею та невеликими глядацькими трибунами. Проєкт розрахований на різні вікові категорії та забезпечить загальнодоступність занять спортом мешканців мікрорайону, адже доступ до спортивного майданчика матимуть усі охочі.

Другий проєкт того ж автора – «Тренажерно-спортивний простір у ЗОШ №16» – малий проєкт з бюджетом 250 тис.грн.
Облаштування тренажерно-спортивного комплексу біля ЗОШ №16 передбачає встановлення вуличних тренажерів для всіх груп м’язів, мощення бруківкою та благоустрій території.

Встановлення сучасного спортивного комплексу з урахуванням потреб людей з особливими потребами дасть можливість вільно займатись спортом учням школи, жителям міста Рівне та мікрорайонів Новий Двір та Щасливе зокрема.

‼Подати власні проєкти ви можете до 29 травня:
✏️заповнивнити відповідну форму на сайті rivne.pb.org.ua або

✏️надіслати сканований оригінал документів з поміткою “Громадський бюджет м. Рівного” на електронну адресу rivne_moderator@ukr.net

Більше інформації 👉в Положенні про громадський бюджет Рівного та на сайті rivne.pb.org.ua

Контакти: тел.620586, е-mail: rivne_moderator@ukr.net😉

, , , , переглядів: 235

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

МайстерСтом