Рівняни сплатили понад 15 мільйонів рентної плати

Щасливе
30.04.2024  17:00
За січень – березень поточного року за спеціальне використання води платники Рівненської області сплатили до зведеного бюджету 15,3 млн  грн рентної плати, що на 1,8 млн грн більше, ніж за 3 місяці 2023 року.
При цьому до державного бюджету надійшло 8,4 млн грн (+ 1 млн грн до січня – березня 2023 року). Місцеві скарбниці з початку року отримали 6,9 млн грн цього платежу (+ 0,8 млн грн до 2023 року).
Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що відповідно до п. 255.1 ст. 255 Податкового кодексу України платниками рентної плати за спеціальне використання води є:
первинні водокористувачі – суб’єкти господарювання незалежно від форми власності: юридичні особи, їх філії, відділення, представництва, інші відокремлені підрозділи без утворення юридичної особи, постійні представництва нерезидентів, а також фізичні особи – підприємці, які використовують та/або передають вторинним водокористувачам воду, отриману шляхом забору води з водних об’єктів;
суб’єкти господарювання незалежно від форми власності: юридичні особи, їх філії, відділення, представництва, інші відокремлені підрозділи без утворення юридичної особи, постійні представництва нерезидентів, а також фізичні особи – підприємці, які використовують воду для потреб гідроенергетики, водного транспорту і рибництва.
, , , переглядів: 44


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *