Рівнянин отримав звання «Науковець року»

квиток на автобус
Щасливе
23.12.2023  12:19

21 листопада у Львівському палаці мистецтв відбулось щорічне нагородження кращих науковців України в рамках Міжнародної програми «Наукова еліта України».

В рамках заходу було вшановано наукові досягнення кращих 50 представників у різних галузях національним визнанням «Науковець року».

Високо оцінено наукові досягнення у сфері права рівнянина – кандидата юридичних наук, доцента, академіка, віцепрезидента з наукової роботи Науково-дослідного інституту публічного права Андрія Боровика. Відповідний орден «Науковець року» йому вручив Голова Української федерації вчених, академік Володимир Семиноженко.

Андрій Боровик є автором та співавтором понад 300 наукових публікацій, у тому числі 17 монографій, 22 підручників та навчальних посібників, понад 100 фахових наукових статей в українських та закордонних виданнях, в тому числі, які включені до науково метричних баз Scopus та Web of Sense. Він є співавтором науково-практичних коментарів до Кримінального, Кримінального процесуального, Кримінально-виконавчого кодексів України, законів України «Про прокуратуру», «Про судоустрій та статус суддів», «Про запобігання корупції», «Про забезпечення функціонування української мови як державної» та багатьох інших. Боровиком А.В. вперше в Україні систематизовано та перекладено на українську мову пенітенціарну лексику, яка використовується в місцях несвободи – зазначено ведучими наукового зібрання.

До слова, відповідним орденом «Науковець року» у сфері права було відзначено доктора юридичних наук, професора, директора видавничого дому «Юридика» Катерину Головко; доктора юридичних наук, професора, декана юридичного факультету Державного вищого навчального закладу «Ужгородський національний університет» Ярослава Лазура та доктора юридичних наук, доцента, завідувача кафедри права та гуманітарних дисциплін ЗВО Відкритий міжнародний університет розвитку людина «Україна» (Івано-Францівська філія) Андрія Тимчишина.

 

 

 

 

 

переглядів: 128


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *