Рівнянин “Терен” розповів, чому пішов на “Холостяк”

Щасливе
14.05.2024  11:00

Головне романтичне реаліті країни повертається на телеканал СТБ. Новий Холостяк — рівненський військовий, ветеран, громадський діяч, автор книги «Історія впертого чоловіка» та учасник національної збірної Invictus Games Олександр «Терен» Будько! 

Олександр Будько пояснив, чому вирішив погодитися на участь у шоу та стати головним холостяком країни.

Рівнян запрошують до Великого читання роману Олександра Терена

«Я точно знаю, що з любов’ю в серці можна подолати все. Холостяк для мене — це шанс, зустріти свою людину, з якою хочеться спробувати створити сім’ю, — зізнається Терен. — На власному досвіді знаю, що дива можна чекати звідусіль, і вірю, що на телепроєкті можна знайти кохання. Звісно, це також крута можливість транслювати багато хороших та позитивних ідей, які змінюють нас на краще.

Я не шукаю ідеал. Я шукаю ту, чиїм внутрішнім світом буду захоплюватись. Мене цікавлять розумні прогресивні дівчата, з якими можна легко спілкуватися на будь-які теми. Які щиро реагують на жарти, тому що я багато жартую й інколи досить нетипово. Мені дуже відгукується, коли дівчина прагне змін у собі та в суспільстві. І мені важливо, щоб вона була україномовна, підтримувала всі ідеї єдиної, соборної, міцної України без ніяких сумнівів. Щоб це була людина з високою повагою до ветеранів, якій не байдужі теми безбар’єрності та інклюзивності простору».

 

переглядів: 251


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *