Рівнянин виступить на Іграх Нескорених в Канаді

Щасливе
05.07.2024  13:00

Наступного року в Канаді пройдуть міжнародні спортивні змагання серед ветеранів війни, відомі як Ігри Нескорених. Серед учасників збірної України, імена яких сьогодні оголосило Міністерство ветеранів, буде старший сержант Збройних Сил України Павло Коритнюк.

Ігри Нескорених – це престижні міжнародні змагання, створені для ветеранів, які зазнали важких поранень, втратили кінцівки або були травмовані під час бойових дій. Вони мають на меті показати силу духу та непереможність військових, які пережили серйозні випробування.

Увʼязнений житель Рівненщини оформив кредит на знайому

Павло Коритнюк отримав поранення в липні 2022 року під час артилерійського обстрілу на Донеччині. Незважаючи на це, він продовжив активно займатися спортом та підкорювати нові вершини. Після поранення Павло здійснив кілька значущих досягнень: підкорював гірські стежки в Татрах, стрибав з парашутом і навіть виконав норматив кандидата в майстри спорту з пауерліфтингу.

Ці досягнення свідчать про його незламний дух і готовність боротися за нові перемоги. Спортивна кар’єра Павла є яскравим прикладом для всіх ветеранів та громадян України, демонструючи, що сила волі і прагнення до мети здатні подолати будь-які труднощі.

Бажаємо Павлові Коритнюку успішного виступу на Іграх Нескорених у Канаді і гідного представлення України на світовій арені. Його участь у цих змаганнях стане важливим кроком у піднятті бойового духу та патріотизму серед українців.

, , переглядів: 35


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *