Різдвяний бебі-бум у Рівненському обласному перинатальному центрі

Щасливе

На Різдво у Рівненському обласному перинатальному центрі сталося справжнє свято життя — на світ з’явилися семеро немовлят.

Серед новонароджених — четверо хлопчиків та троє дівчаток. Усі пологи пройшли успішно, мами та малеча почуваються добре й перебувають під наглядом медиків.

Насичені святкові дні для лікарів і родин

Переддень Різдва також був особливо насиченим: у медзакладі відбулося дев’ять пологів, у результаті яких народилося десятеро дітей — вісім хлопчиків та дві дівчинки. Серед них була й одна двійня, що стало ще однією радісною подією для родини та лікарів.

Привітання від Рівненської обласної ради

Про радісні новини повідомив голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш. Він привітав родини з поповненням та побажав найголовнішого:

«Вітаю сім’ї з поповненням. Звісно ж, побажання зараз одне — щоб дітки зростали у мирній і квітучій Україні без російського ярма».

Різдво вкотре нагадало, що навіть у непрості часи життя триває, а народження дітей залишається символом надії, світла та віри у майбутнє.

Нагадаємо, у своєму матеріалі ми розповідали про те, що Рівненський перинатальний центр отримав нове обладнання від благодійників. Також читайте історію порятунку «поспішайки» вагою 950 грамів, якою поділився Рівненський перинатальний центр.

, , Переглядів: 185

Головні новини


Реклама