Роман Шустик: “Річка як обличчя міста Рівне”

Щасливе
13.02.2019  14:00

Головний лікар Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центр імені Віктора Поліщука Роман Шустик часто ділиться на своїй сторінці у фейсбуці роздумами про життя. Його дописи отримують жваве обговорення прочитайте і ви цікаві роздуми Романа Петровича:

Річка, як обличчя міста 
Часто гуляю рівненськими парками та берегами нашої єдиної у Рівному річки – Усті. Дуже прикро дивитися на те, в якому стані зараз водна артерія, яка мала би бути головною окрасою міста. Є тисячі факторів і причин, чому так сталось. Але їх перераховування не допоможе вирішити проблему. Як не допоможуть гучні виклики чи звинувачення. Все це вже не раз відбувалось, але річці від цього краще не ставало. І це дуже прикро. Бо ми з вами відповідальні за світ навколо, за наше місто.

Знаю, що екологи неодноразово аналізували ситуацію з Устею, Гідропарком, Басовим Кутом, фахівці НУВГП проводили дослідження, створена «Раду басейну річки Устя».

Але всі розуміють, що для врятування Усті недостатньо лише зусиль науковців та екологів. Комплексно це питання майже неможливо і на рівні міста, та й на рівні області. Потрібна всебічна підтримка в парламенті та уряді. Адже такий масштабний проект це не тільки фінанси, це спільні зусилля сусідніх громад. І це не менш важливо ніж дороги та комуналка. Це питання майбутнього міста, нашого спільного майбутнього. У всьому світі міста рухаються до озеленення і нових стандартів екології. Це маємо робити і ми, щоб не бути аутсайдерами. Річка має відроджуватися, місто має розквітати. Я так думаю.

, , , , переглядів: 1 317


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *