Розкрито: 155 підроблених посвідчень водія в Рівненщині

Щасливе
14.03.2024  12:00

До сервісних центрів МВС іноді звертаються громадяни зі скаргами, що після отримання посвідчення водія, воно не відображається в застосунку Дія. Після уточнюючих питань, стає зрозуміло, що кермувальники купили водійське, а не отримали законним способом. Горе-водіїв із підробленими документами також виявляють на дорогах і правоохоронці.

155 підроблених посвідчень водія виявили працівники сервісних центрів МВС Рівненщини за 4 роки.

«Свою допомогу» аферисти пропонують в соцмережах та обіцяють швидко вирішити питання з документами. Крім того, зловмисники використовують фішингові сайти, які зовні схожі на офіційний вебресурс Головного сервісного центру МВС. Зазвичай, їх просувають через рекламу в соцмережах. Головна мета фішингових сайтів – виманити у користувачів персональні дані, які згодом можуть використати у неправомірних цілях.

Бронюйте номерні знаки державної реєстрації через Кабінет водія

«Щоби не потрапити у пастку зловмисників, радимо не переходити за сумнівними гіперпосиланнями та особливо не вводити персональні дані на підозрілих ресурсах. Усі державні вебсайти завжди мають домен «gov.ua». Якщо сумніваєтесь у легітимності документа, перевірити його можливо онлайн у декілька кліків. На нашому сайті доступний електронний сервіс перевірки посвідчення водія https://opendata.hsc.gov.ua/. Також тут можна перевірити й свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу»,  –  розповів начальник регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Рівненській області Віктор Залюбовський.

Єдиний законний спосіб отримати посвідчення водія – пройти курси в акредитованій автошколі та успішно скласти теоретичний та практичний іспити в сервісному центрі МВС. Алгоритм отримання посвідчення водія доступний у розділі «Як стати водієм» https://hsc.gov.ua/prava/ .

Про виявленні факти підробки посвідчення водія працівники сервісних центрів МВС повідомляють у поліцію. А підроблені документи вилучають.

РСЦ ГСЦ МВС в Рівненській області

, , , , переглядів: 49


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *