Ринок нерухомості Рівного: попит та тенденції

Щасливе
16.01.2020  13:58

У новому році кожна людина планує особливі події та прагне досягнути певних мрій. Одним із питань часто постає тема нерухомості. Людям завжди потрібен дах над головою – одні виростають, створюють свої сім’ї і, відповідно свої гніздечка, інші розмінюють житло, переїжджають і т.д.

Ми звернулися до фахівців агентства нерухомості «Bоryslava», яке стабільно працює в галузі нерухомості вже близько 10 років, щоб почути про можливі особливості в цій галузі у новому році, як то кажуть, з перших вуст.

 

Борислава Мірчук, керівник агентства нерухомості: 

«Сфера нерухомості була і залишається однією з найбільш затребуваною у місті, яке постійно росте та розвивається.

Станом на зараз у Рівному будується багато новобудов. Проте обрати житло, яке вартуватиме вкладених коштів, – самотужки досить складно.

З кожним роком побудоване за радянських часів житло суттєво втрачає в ціні через велику пропозицію новобудов, а вкладати у реконструкції “хрущівок” не кожному вважається вдалою перспективою. Проте у рівнян житло такого типу користується попитом, так як є самим доступним по ціні.

В будинках, які збудовані з якісних та перевірених матеріалів, з облаштованим благоустроєм – все нове та продумане. Покупці отримують не лише омріяну квартиру, а й інфраструктуру: паркування, дозвілля, можливість погуляти, дитячі та спортивні майданчики тощо. Саме таке житло, орієнтоване та створене для людини, які націлені на розвиток у майбутньому.

Стежачи за ринком  нерухомості Рівного, середня ціна квадратного метра у доларовому еквіваленті зросла орієнтовно на 20%.

Причому ціни зростають і в гривнях, і в доларах. Неформально ринок досі функціонує саме в доларовому еквіваленті.

Середня ціна квартир в місті Рівне:

Бюджетні варіанти (малосімейки) – від 15 000 у.о.

Однокімнатні квартири – від 19 000 у.о.

Двокімнатні квартири – від 23 000 у.о.

Трикімнатні квартири – від 25 000у.о.

Хочемо зауважити, що цінова політика має величезні діапазони для різних квартир, адже варто враховувати локацію, тип будинку, особливості планування квартири і власне стан  житла.

 

Загальні чинники попиту на житло на первинному і вторинному ринках незмінні.

Адже існує попит з боку населення, яке прагне покращити житлові умови чи придбати власне житло, і має для цього можливості у вигляді своїх квартир або заощаджень. У цьому плані пожвавленню ринку нерухомості сприяє зростання реального доходу рівнян, а головне їх бажанню створення комфорту та затишку в оселях.

Не провівши всебічний аналіз ви самостійно не визначите реальну вартість об’єкту. У результаті, або ви продасте об’єкт за заниженою вартістю або продаватимете його роками. Саме тому рекомендуємо вам звернутися до досвідчених фахівців.

Наша команда АН «Boryslava» прислухається до усіх запитів і бажань клієнтів та індивідуально для кожного підбере таке житло, в якому вони почуватимуть найкомфортніше. Для нас важливі довіра, взаєморозуміння та якісний і позитивний результат.

Адреса: м.Рівне. вул.Пластова, 10

Ми в мережах:

www.facebook.com/Boryslava/

Інстаграм:  @an_boryslava

www.boryslava.com

 

 

, , , , переглядів: 3 209


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *