Серце на фронті: прикордонник-зв’язківець з Рівненщини готовий до служби

Щасливе
20.03.2024  12:00

Звичайне цивільне життя Олександра перетворилося на справжню бойову легенду, коли він вирушив на фронт як прикордонник-зв’язківець під позивним “Шустрий”. Його відважний характер відзначався навіть у підборах для звання, що відображалося у непосидючості його натури. Він завжди був першим, хто йшов на допомогу і залишався на передовій, навіть у найскладніших ситуаціях. Незважаючи на те, що військова професія часто називається “підвальною”, Олександр не раз доводив свою відвагу та відданість. Навіть під час найінтенсивніших бойових дій він ніколи не ховався в укриттях, завжди був на передовій.

Його фронтова історія розпочалася з курйозу, коли він виїхав до прифронтового міста для налагодження зв’язку, а вже через кілька годин опинився в самому серці бойових дій. Олександр швидко зрозумів, що потребується його допомога, і відтоді став важливим ланком в ланцюгу евакуаційних операцій та рятувальних місій.

У місті Бахмуті він виявився наочним свідком жорстокості війни, але це не зламало його дух. Навпаки, він швидко освоївся та став незамінним у виконанні своїх обов’язків, навіть у найнебезпечніших ситуаціях.

Вісім шансів на виживання: рівнянин-воїн ділиться своєю дивовижною історією

Залучений до найрізноманітніших завдань, він виявив себе як відмінний провідник та рятівник, завжди готовий прийти на допомогу своїм товаришам. Навіть під час важких обстрілів та атак він не втрачав сміливості та рішучості.

Звичайно, його служба не обійшлася без стрілкових боїв та участі в вуличних сутичках. Але навіть у найтяжчі моменти він залишався вірним своїм ідеалам та обов’язкам.

Після року служби на фронті Олександр планує залишитися разом зі своїми побратимами, бо війна навчила його цінити те, що має. Його історія – це історія справжнього героя, який завжди готовий стояти на захист своєї країни та братерства.

У Рівному відкриють меморіальну дошку полеглому захиснику України

, , , , переглядів: 81


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *