Щедрик – соціальна відповідальність та підтримка ЗСУ

Щасливе
28.03.2022  22:20

Триває знайомство з рівненськими підприємствами, які працюють під час війни. Сьогодні мова про Щедрик, який встиг стати брендом Рівного.

Ми, рівненське виробництво – ТМ Щедрик. Це сімейний бізнес із власними традиціями. Ми 28 років якісно та з усією віддачею створюємо виключно✔️ натуральну молочну та плодово-ягідну продукцію. Ми з самого початку та до сьогодні дотримуємося філософії, що робити треба так як для себе, за доступними цінами, добрим людям для здоров’я!

 

Ми патріоти своєї землі та любимо Україну усім серцем💛💙 Ми вже 8 років підтримуємо українську армію та допомагаємо хлопцям своєю продукцією, підтримуємо морально і фінансово. Підтримували і будемо підтримувати до самої 🕊Перемоги, яка вже стоїть на порозі, яка вже скоро…

 

У нас мережа фірмових магазинів та кіосків у місті Рівне, є торгові точки на Волині та у Львові. Ми доставляємо продукцію по всій Україні та разом піднімаємо економіку нашої неньки. Вдячні кожному, що підтримуєте рівненське, обираєте свого місцевого виробника та любите Щедрик!

 

Ми щодня невпинно працюємо для Вас і будемо раді новим споживачам, бо всі ми рідні, бо Україна єдина💛💙

переглядів: 500
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *