Що робити рівнянам, чиї рідні зникли чи в полоні

Щасливе
16.02.2024  10:06

 

Родини безвісти зниклих та полонених Рівненської, Львівської, Тернопільської, Волинської, Закарпатської та Івано-Франківської областей для отримання всебічної підтримки можуть звертатися до Західного регіонального центру Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими.

Центр знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Миколи Коперника, 17 і є структурним підрозділом Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими. Відтоді відбуваються особисті зустрічі з родинами Захисників та Захисниць, а також консультації за номером 0800500341, а для дзвінків з-за кордону +380322295754.

 

Родини отримують юридичну та психологічну допомогу, а також за потреби сприяння у налагоджені комунікації з військовими частинами, ОТЦК та СП, поліцією та СБУ.

ЦЕНТР НАДАЄ КОНСУЛЬТАЦІЇ СТОСОВНО ПРОЦЕСІВ ОБМІНУ, РЕАБІЛІТАЦІЇ ЗВІЛЬНЕНИХ З ПОЛОНУ, ГРОШОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, СОЦІАЛЬНИХ ГАРАНТІЙ ТА ПЕНСІЙ.

Команда Західного регіонального центру Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими системно проводить колективні зустрічі. Зокрема з родинами:

– 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила;

– 10 окремої гірсько-штурмової бригади;

– 44 окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола

– 80 окремої десантно-штурмової бригади;

– Штурмової роти в/ч Т0910 710 бригади;

– Бригади «Азов»;

– Оборонців «Азовсталі».

Також команда центру забезпечує підтримку для родин звільнених з полону Оборонців України.

 

переглядів: 54


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *