Щоб зменшити кількість ДТП: рівнянин просить встановити “лежачого поліцейського”

Щасливе

Рівнянин зареєстрував петицію на сайті міської ради, в якій йдеться про те, щоб встановити у місті  пристрій примусового зниження швидкості “лежачий поліцейський”.

Іван Шмігель просить обладнати “лежачого поліцейського” по вул. Червоногірській м. Рівне в районі багатоквартирних будинків №№ 35 та 37, що знаходиться на даній аварійно-небезпечній ділянці.

ПІДТРИМАТИ ПЕТИЦІЮ

 

, , , Переглядів: 1 576

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *