Щороку понад 230 млн доларів українці витрачають на замовлення їжі через інтернет

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
01.05.2017  17:18

Щороку понад 230 млн доларів українці витрачають на замовлення їжі через інтернет

З кожним роком українці все частіше стали замовляти готову їжу додому. І якщо раніше робили це по телефону, то зараз, в більшості випадків, доставку замовляють за допомогою мобільних додатків. Про це розповів співзасновник компанії Poster Родіон Єрошек, – повідомляє сайт news.eizvestia.com.

За словами експерта, ринок готової їжі в Україні зараз входить в рейтинг топ-15 товарів, які купують через інтернет і мобільні додатки. Він запевняє, що вже близько 4 мільйонів українців замовляють доставку готової їжі додому.

«Вже зараз ринок цієї послуги приносить ресторанам і службам доставки близько 230 мільйонів доларів на рік. В основному замовляють готову їжу в інтернеті молоді люди до 35 років, а їхні доходи в місяць перевищують 10 тисяч гривень», – розповідає пан Єрошик.

Він пояснив, що переважно молода аудиторія складається через те, що люди старшого віку і люди сімейні найчастіше готують їжу самі.

У Рівному відкрили перший в Україні супермаркет SPAR

За словами Родіона Єрошека, відбулася також еволюція способу замовлення їжі додому. Якщо раніше в служби доставки телефонували, то зараз українці все частіше віддають перевагу мобільним додаткам.

Співзасновник компанії Poster також зазначив, що згідно моніторингу, за останній рік попит на замовлення їжі додому виріс більш ніж на 35%. Про це свідчить і дані аналітики «Яндекс.Україна».

«Наприклад, в 2017 році «доставку їжі» в інтернеті шукали близько 16 тисяч українських користувачів на місяць. Для порівняння – в 2016 році пошук в мережі цієї послуги був на рівні 10-11 тис/місяць. А в 2015 році – лише близько 6,5 тисяч українців в місяць робили такий запит в мережі», – додав Родіон Ерошек.

Картинки по запросу готова їжа через інтернет

, , , , , , , , переглядів: 1 022
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *