Скандальні земельні питання та звернення щодо переселенців: що розглянуть на сесії Рівнеради

Щасливе
29.02.2024  09:49

Сьогодні. 29 лютого, відбудеться третє пленарне засідання чергової двадцять першої сесії Рівненської міської ради восьмого скликання. На розгляд депутатів винесено майже 600 питань. Переважна з них пов’язані з розподілом землі, а також внесення змін до міських програм, мобілізаційної підготовки, економічного розвитку, внесуть зміни і до бюджету громади.

Серед скандальних питань – звернення “Рівнеазоту” щодо викупу 13 гектарів землі на Ювілейному, включаючи будинок культури “Хімік” та територію парку, що єдиний у цьому мікрорайоні. Планується виділити землю під будівництво церков – пів гектара у Квасилові та понад 20 соток у Рівному.

Також обговорюватиметься питання про облаштування стоянки для тролейбусів у сквері на вулиці Данила Галицького, а також передача у власність державі понад 20 соток землі на вулиці Драгоманова, 9, де розташоване Обласне бюро судмедекспертизи.

Депутати розглянуть ще і два звернення щодо збереження виплат для ВПО та щодо політичних переслідувань Героя-розвідника Червінського Романа Григоровича.

З порядком денним сесії можна ознайомитися за посиланням: https://rivnerada.gov.ua/portal/view-content/18744

переглядів: 104


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *