Скільки рівнян отримали мікрогранти від центру зайнятості

Щасливе
23.02.2024  12:00

На Рівненщині ще 28 позитивних рішень про надання мікрогранту ухвалено Державним центром зайнятості. Це підсумки реалізації другої хвилі цьогорічного урядового проєкту «єРобота» за програмою «Власна справа». Загалом, з 1 січня цього року в області отримано 50 позитивних рішень на суму 12,0 млн грн. Схвалені бізнес-проєкти передбачають створення 95 нових робочих місць.

За видами діяльності найбільша кількість позитивних рішень в оптовій і роздрібній торгівлі; ремонті автотранспортних засобів та мотоциклів (44%); тимчасовому розміщенні й організації харчування (14%), переробній промисловості (10%); професійній, науковій, технічній діяльності (6%).

Нагадуємо, що за програмою «Власна справа» можна отримати мікрогрант на старт або розвиток бізнесу від 50 до 250 тис. грн. Обов’язковою умовою є створення 1-2 робочих місць залежно від суми мікрогранту. Отримати мікрогрант можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду підприємницької діяльності. Після перевірки наданих документів, оцінки бізнес-плану, а також оцінки ділової репутації Ощадбанком заявника, йому потрібно пройти співбесіду з фахівцями Рівненського обласного центру зайнятості. Рішення про надання чи відмову у наданні мікрогранту ухвалює Державний центр зайнятості.

Ознайомитися з Порядком надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу можна за посиланням https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/738-2022-%D0%BF#Text

Подати заявку на участь у проєкті «єРобота» та бізнес-план можна через портал Дія за посиланням  https://is.gd/KT7RoW

Отримати консультацію щодо мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу можна на нашому Telegram-каналі підтримки: https://t.me/PidtrimkaDcz16Rivne, або на «гарячій» лінії Рівненського ОЦЗ  (044) 244 95 04, (096) 539 53 59.

переглядів: 51


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *