Скільки рівнян знайшли роботу через Службу зайнятості

Щасливе
09.07.2024  15:00

Послугами служби зайнятості у січні-червні 2024 року скористалися 14,3 тис. осіб, в тому числі  11,4 тис. безробітних громадян. За сприяння служби зайнятості Рівненської області 7,7 тис. осіб забезпечено зайнятістю, з них працевлаштовано 5,8 тис. осіб (в тому числі 4,3 тис. безробітних громадян). Із загальної чисельності працевлаштованих, 836 осіб мали додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, у тому числі 186 осіб з інвалідністю.

Що буде з тими, хто не оновить дані до 16 липня

За направленням обласної служби зайнятості професійне навчання проходили 2,0 тис. безробітних, з них 1,5 тис. безробітних навчалися в Рівненському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ. Для підтримання конкурентоспроможності окремих категорій громадян видано ваучери на перепідготовку, підвищення кваліфікації для 404 осіб.

У громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру взяли участь 327 осіб. Здійснено 2,8 тис. направлень безробітних для участі у суспільно корисних роботах.

Станом на 1 липня 2024 року послуги обласної служби зайнятості продовжували отримувати 5,2 тис. осіб, з них 4,6 тис. безробітних громадян.

Які зміни сталися в роботі ВЛК

Звертаємо увагу на необхідність дотримання роботодавцями та найманими працівниками законодавства про працю та зайнятість населення. Офіційне працевлаштування з виплатою легальної заробітної плати має ряд беззаперечних переваг для найманих працівників та працедавців.

, , , переглядів: 34


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *