Служба зайнятості допомагає ветеранам адаптуватися до мирного життя

квиток на автобус
Щасливе
30.01.2024  15:42

Від початку війни багато українців набули статусу учасників бойових дій. Держава ініціювала ряд спеціальних програм та сервісів, спрямованих на допомогу захисникам та членам їх родин. Один з них – експериментальний проєкт з організації професійного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, затверджений постановою Кабінету Міністрів України № 984 від 15.09.2023 року. Метою проєкту є підтримання конкурентоспроможності учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни шляхом профнавчання.

Учасники бойових дій та особи з інвалідністю внаслідок війни за направленнями служби зайнятості можуть безкоштовно пройти навчання у 8 центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості за 95 робітничими професіями та 365 освітніми програмами. Термін навчання не перевищуватиме 6 місяців.

Особам зазначених категорій, за потреби, компенсуватимуться витрати на медичний огляд та проїзд, забезпечуватиметься проживання в комфортабельних гуртожитках.  Крім того, витрати на проїзд та проживання компенсуватимуться й особам, які супроводжуватимуть осіб з інвалідністю внаслідок війни І групи.

Для проходження професійного навчання здобувач освіти подає заяву за встановленою формою центру зайнятості або в електронній формі  https://edveteran.dcz.gov.ua/

Наразі у Рівненському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ 18 учасників бойових дій стали учасниками проєкту. Вони тут здобувають професію водія автотранспортного засобу різних категорій.

Детальніше про умови експериментального проєкту за посиланням https://www.dcz.gov.ua/storinka/navchannya-uchasnykiv-boyovyh-diy-ta-osib-z-invalidnistyu-vnaslidok-viyny

переглядів: 47


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *