Сьогодні у Рівному відкриють виставку Небесного Фотографа

Щасливе
08.08.2023  13:00

У вівторок, 8 серпня, о 17:00 год у Міському Будинку Культури (вул. Соборна, ЗД) відкриють шосту воєнну фотовиставку «НЕБЕСНИЙ ФОТОГРАФ».

Це світлини солдата ЗСУ, фотографа та активіста міста Ковеля — Максима Бурди, який загинув 26 січня 2023 року біля Бахмута.

До повномасштабної війни активно працював весільним фотографом, був співзасновником молодіжного хабу «Ватра — правильний простір», учасником Молодіжної ради міста Ковеля, членом партії «Національний корпус», добровольцем ТрО Волинської області.

24 лютого, у перший день повномасштабної війни, не задумуючись ні на хвилину, добровільно приєднався до лав Збройних Сил України, хоча був комісований через хворобу хребта, і міг творити далі, допомогаючи армії як волонтер.

Уже в складі 3-Ї Окремої Штурмової Бригади Максим керував БпЛА, філігранно наводив артилерію на ворога, завдяки чому було ліквідовано велику кількість росіян.

Фотографував побут, навчання, портрети своїх побратимів, непрості емоції війни, перебуваючи під постійними обстрілами.

У листопаді 2022 року Максим створив Телеграм-канал «Military photographer», присвячений воєнній фотографії. Своїми роботами надихав не одну тисячу людей.

Збройні Сили України неодноразово публікували його роботи на своїх офіційних сторінках. Вже під час служби отримував безліч пропозицій щодо організацій персональних фотовиставок у різних містах України.

Мріяв після Перемоги організувати фотовиставку воєнного фото за всі 11 місяців свого перебування на військовій службі.

Давню мрію Максима вже вшосте здійснюють рідні, які будуть раді бачити кожного на офіційному відкритті фотовиставки.

Виставку можна переглянути до 18 серпня.

Частину коштів з продажу фоторобіт, листівок, наліпок, худі та футболок перерахують до благодійного фонду «Янголи Азову».

 

Про це йдеться на офіційній сторінці Рівненської міської ради у мережі Фейсбук.

, , , , переглядів: 447


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *