Сприятливий серпень: експерти прогнозують зниження цін на продукти

Щасливе
07.08.2017  12:05

Фахівці прогнозують, що серпень стане більш сприятливим для споживачів, оскільки ціни на продукти будуть знижуватись, винятком залишається лише молоко, середня ціна якого зросте в межах 3-5%.

З початку року ціни на м’ясо впевнено росли, найбільш висока вартість спостерігалася на ринку свинини. У серпні варто очікувати стабілізацію цін, оскільки ринок свинини почав демонструвати зниження вартості з другої декади липня. Можливе зниження цін коливатиметься в межах 2-5%, тому що високий рівень вартості свинини стимулював ріст цін і на суміжних ринках та призвів до активізації імпорту.

Як і прогнозувалося раніше, в липні ціни на овочі та фрукти впали в межах 5 – 22% в залежності від продукту.  У серпні овочі та яблука продовжуватимуть рухатись низхідним ціновим трендом і зниження складатиме 15-20%, що зумовлено збільшенням пропозиції на ринку.

Вартість бакалійної продукції не зазнала суттєвих змін, за виключенням гречки, ціна якої знизилась на 5%.

«Серпень для споживачів стане найбільш сприятливим, оскільки ціни на більшість одиниць споживчого кошика знизяться. Навіть м’ясо, вартість на яке росла з початку року і була такою болючою для споживачів наразі стабілізується і ближче до кінця серпня почне поступово знижуватись», – прокоментував експерт аграрних ринків Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу», Євгеній Дворнік.

Джерело: http://ucab.ua/ua/pres_sluzhba/novosti/u_serpni_ochikuetsya_znizhennya_tsini_na_svininu

, , , , , , , , , переглядів: 1 311


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *