Створення нової інфекційної лікарні: чому це важливий крок для Рівненщини

Щасливе
18.03.2024  16:00

У Рівненській області збудується обласна інфекційна лікарня за ініціативою ОДА: Що це значить для медичного забезпечення регіону?” Керівництво Рівненської обласної державної адміністрації (ОДА) ставить перед собою завдання з створення обласної інфекційної лікарні. Про це було заявлено представниками Департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я населення РОДА перед обласною радою.

Що рівнянам треба знати про реабілітацію дітей з інвалідністю

Олег Вівсянник, директор департаменту, пояснив, що ідея створення такого медичного закладу входить до складу Плану розвитку Рівненського госпітального округу до 2025 року. Також, варто відзначити, що Рівненщина єдиний регіон в Україні, де відсутній лікарня інфекційного профілю. За пропозицією, лікарня буде працювати на базі обласного фтизіопульмонологічного медичного центру. “Створення інфекційної лікарні розширить спектр медичних послуг з боротьби з інфекційними захворюваннями в області. Важливо відзначити, що туберкульозний напрям залишиться, а функціонал фтизіопульмонологічного центру буде розширено. Це надасть Рівненщині можливість мати лікувально-профілактичний заклад обласного підпорядкування для реагування на надзвичайні ситуації, зокрема інфекційні загрози”, – підкреслив Олег Вівсянник.

Підвищення тарифів на воду в Україні: що зміниться для населення

Ініціативу департаменту ОДА підтримала медична комісія обласної ради, яка рекомендувала розглянути це питання під час наступної сесії.

 

, , , переглядів: 55


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *