Сучасні банкомати з функцією кеш-ресайклінгу запрацювали у Рівному

Щасливе
26.02.2019  11:54

   Банкомат з функцією кеш-ресайклінгу – універсальне обладнання, яке здійснює автоматизовані прийом і видачу готівкових коштів з використанням банківських карт за системою замкненого циклу обігу готівки. Як повідомили у банку, такі пристрої фактично є “2 в 1”, бо виконують водночас функції і банкомата, і термінала самообслуговування. Кошти, внесені одним клієнтом, видаються іншому без їх інкасування фінансовою установою.

 

У Рівному такі пристрої вже працюють у відділеннях ПриватБанку:

– вул. Київська, 21 (ТЦ Політон),

– просп. Миру, 8.

“Основна перевага recycling-банкоматів в тому, що вони можуть приймати готівку не по одній купюрі, як у звичайному терміналі, а одразу пачкою до 200 купюр. Це суттєво скорочує термін роботи клієнта із терміналом. Єдина умова – мінімальний номінал купюр має бути 50 гривень, –  розповідає директор Північно-Західного РУ ПриватБанку Юрій Войтенко. – Такі пристрої зручні для клієнтів, які поповнюють картки на великі суми, або ж щодня вносять виручку на рахунок. Але головне – ці пристрої практично ніколи не будуть “порожніми”. Тобто наші клієнти завжди зможуть отримати готівку”.

Авторизуватись у recycling-банкоматі поки що можна лише банківською карткою. У подальшому буде доопрацьована можливість авторизації через телефон, NFC-модуль і навіть за допомогою Face ID.

У Рівному вже працює 2 нових банкомати. У лютому-березні будуть встановлені ще 10. Економічний ефект від використання цього обладнання довів доцільність такої практики, і ПриватБанк почав з 2019-го року встановлювати такі пристрої по всій країні. Використання обладнання з функцією кеш-ресайклінгу дозволить скоротити витрати банку, а значить – зберегти низькі тарифи для клієнтів. Загалом ПриватБанк планує замінити чверть банкоматної мережі. Вже закуплено та встановлено 250 банкоматів у всіх областях України, у планах – ще тисяча. Дізнатися адреси та місце розташування терміналів і банкоматів, а також відділень ПриватБанку можна на сайті privatbank.ua.

, , , переглядів: 2 051


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *