Свято на Боярці відвідали понад 2 тисячі рівнян та свинка Нюша

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
03.09.2019  08:00

Свято на Боярці відвідали понад 2 тисячі рівнян та свинка Нюша

У неділю, 1 вересня на вул. Макарова, 2-4 другий рік поспіль відбулося свято мікрорайону Боярка. Вже улюблений серед місцевих мешканців захід відвідали сотні сімей, адже зайнятися там було чим. На території діти бавилися на безкоштовних батутах.

Також організатори свята – івент-агенція “Мегаподія” – частували діток і дорослих свіженьким поп-корном. Малечу розважали аніматори, цікаві конкурси проводили представники центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” та лікарняні клоуни.

Зокрема, лікарняні клоуни прийшли із незвичним компаньйоном – вже не без відомою в Рівному свинкою Нюшою.

– Свято однозначно вдалося. І що найдивовижніше, територія після свята залишилася абсолютно чистою: відвідувачі все сміття викидали до розміщених урн. Це дивовижно, бо ми пам’ятаємо, в якому стані зазвичай залишаються майданчики після проведення масових заходів. Так от мешканці Боярки – люди свідомі і я цим дуже пишаюся. Однозначно для таких мешканців хочеться робити свята ще і ще, – поділився враженнями організатор Дня мікрорайону Боярка, директор “Мегаподії” Роман Яворський. На святкуванні всіх присутніх також частували свіжозвареним козацьким кулішем.

Кожен школярик отримав в подарунок розклад уроків. Упродовж дня відвідувачів розважали юні та дорослі виконавці, фіналісти фестивалю “Ми талановиті”, а завершили культурну програму виступом місцевого гурту “Never Too Late”.

, , , , , переглядів: 1 197Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *