Ситуація із екс-начальником Рівненського ТЦК знову набирає обертів

Щасливе
03.04.2024  14:00

“Справжнє відео – це злочин?” –  Таке питання сьогодні задає екс-заступниця міністра оборони України Ганна Маляр,  у зв’язку із скандалом, що виник у Рівному навколо відкриття записуючого пристрою у кабінеті керівника ТЦК Рівного.

Зокрема, вона зазначила, що якщо це відео було знято під час проведення оперативних або розшукових дій правоохоронців без відповідних підстав, то ті, хто розголошував ці дані, повинні нести кримінальну відповідальність.

Рівненський воєнком перевівся після скандалу

“- В історії з рівненським воєнкомом необхідно встановити хто знімав це відео? Якщо це робили правоохоронні органи в рамках проведення, скажімо, негласних слідчих(розшукових) дій, для яких повинні бути відповідні підстави, то за таке оприлюднення оперативних даних повинна наставати кримінальна відповідальність тих, хто мав доступ по службі до цих даних і передав їх стороннім особам або оприлюднив самостійно.” – коментує пані Маляр.

Згідно з Кримінальним кодексом України, розголошення даних оперативно-розшукової діяльності без підстав може призвести до кримінальної відповідальності, особливо якщо такі дані ганьблять людину та принижують її честь і гідність.

Розслідування цієї ситуації досі триває, і важливо визначити, чи були дотримані всі законні процедури у встановленні та оприлюдненні цього відео.

переглядів: 729


На правах реклами


Кількість коментарів: 3
  1. Маляр переймається що її так само можуть зняти на камеру при передачі чергової взятки…

  2. гані маляр краще би мовчала, вумна, ще та профура була разом з своїм яйценосним рєзніковим

  3. Маляр, чомусь не розкидувалася кримінальними справами по зловживанням ТЦК, коли яйця були по 17, літньо-зимові куртки і т.д. – ліцемірне створіння вилізло з сплячки.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *