Талановита рівнянка розповіла, як виступала на сцені Євробачення

Щасливе
20.03.2024  16:00

Ольга Свинарчук, вік 15 років, місто Острог

Журналіст: Ольго, розкажіть, будь ласка, як у вас все розпочалося з музикою?

Ольга: Ну, я займалася вокалом вже з 8 років, але мріяла співати, скільки себе пам’ятаю. Мої батьки допомогли мені втілити цю мрію в життя, і я потрапила в колектив – Народний вокальний ансамбль та студія естрадної пісні “Вернісаж” у місті Нетішин. Мій вокальний педагог – Ольга Дьячина, дуже талановита вчителька.

Журналіст: Цікаво. Як ви стали солісткою?

Ольга: Спочатку я співала у ансамблі, але одного разу завуч з виховної роботи попросила мене записати відео для конкурсу. Я не знала, на який саме конкурс це було. Через півгодини після надсилання відео нам прийшла відповідь, що я стала учасницею обласного етапу проекту “Яскраві діти України”. Це був мій перший конкурс, де я виступала самостійно, і я здобула ІІ місце.

Журналіст: Це вже багато досягнень для вашого віку. Які ще конкурси ви взяли участь?

Ольга: За ці 7 років я була на багатьох конкурсах у різних країнах. Найбільш цікавими для мене були “Summer talent league” у Іспанії, “Christmas talent league” у Литві, “Riga Symphony” у Латвії, “United kids” у Польщі, а також проекти “Сонце за нас” у Києві та “Енергофест” у Нетішині. А, звичайно, найбільш вражаючим для мене був “Чорноморські Ігри 2023”.

Журналіст: Розкажіть більше про “Чорноморські Ігри”.

Ольга: Це був неймовірний досвід. Конкурс тривав цілий місяць, і я потрапила туди вже після переможного виступу у Іспанії. Це був довгий та напружений час, але дуже цікавий. Мені вдалося виступити разом зі зірками, такими як NK Настя Каменських, і навіть виконати спільні пісні. потрапила в цей список, доречі, це був надзвичайний день, бо ми збирали валізи з конкурсу в Іспаніі, де отримала міні Гран прі і думала, що попереду літні канікули, але трішки сталось не так. Ще в автобусі з Іспаніі почала вчити пісні, які планувались ЧІ виконувати з зірками. І буквально за тиждень вже репетирували та записували в студіі зі Світланою Тарабаровою пісню Розквітай, на яку були зйомки кліпу з дітьми ЧІ. А ще запамʼятався виступ з NK Настя Каменских, де була однією з чотирьох солісток, окрім Насті, дівчатка виконували Я – Україна і Гімн України. Загалом Чорноморські Ігри 2023 – фестиваль, що залишає слід у серці назавжди, тому що це відкриті можливості, отриманий новий досвід, нові знайомства та зустрічі з друзями, це веселі посмішки творчих дітей, яких не зупиняють творити ні ракети, ні навіть війна!

Журналіст:Розкажи ще про участь у  Нацвідборі Євробачення?

Ольга: Завдяки запрошенню команди Чорноморських ігор я потрапила в хор номера Анастасії Димид – переможниці дитячого українського Євробачення 2023 та Світлани Тарабарової співачки та музичного продюсера дитячого Євробачення. Підготовка номера тривала тиждень, зʼїхались вмотивовані і талановиті діти з різних куточків України, які познайомились, потоваришували між собою та поринули в роботу. Працювали з талановитим хореграфом -постановником Данилом Дємєхіним. Узгоджували костюми зі стилістами та режисерами. Атмосфера за лаштунками самого змагання теж була дружня та надзвичайно цікава. Зірки та учасники гримуються та репетирують, розмови про творчість, про проекти, така собі чітка залаштункова суматоха. Репетиція в день зйомки розчалась вже о 7.30 ранку на знімальному майданчику з обіймів Світлани Тарабарової, яка є авторкою пісні і придумала цей спільний номер з Настею. А малу Настуню ми називаєм Квіткою, на честь її пісні. Після цієї репетиції ми мали годинку перерви і Оля мала можливість зробити селфі з Alyona Аlyona, яка виходила з машини. Хоча все трималось в таємниці і у були заклеєні навіть камери на телефонах при вході на репетицію охороною, звісно кілька фото змогли зробити, адже були і запрошені зірки і конкурсанти.

Цікаве відчуття, коли поруч з тобою перевдягаються та вас гримує один візажист такі зірки як Руслана і Калуш, Pianоboy і Тіна Кароль. Коли зірки початківці зовсім не зіркові, а прості хлопці і дівчата, які мають мету і хотять досягнути успіху. А завершилась зйомка номеру після 22. Це був класний день з можливістю торкнутись цього процесу наживо.

Журналіст: Це справді вражаюче. А які ваші плани на майбутнє?

Ольга: Моя мрія – стати професійною музиканткою. Я вже пишу власні пісні, такі як “Твоя правда” і “Lovely”, які доступні на всіх музичних платформах. І я планую продовжувати розвиватися у цьому напрямку. Я вважаю, що музика – це моє покликання, і я хочу присвятити своє життя їй. Сьогодні людина, яка хоче чогось досягти, напевно, не може обмежитись вибором лише однієї професії, але музика залишається основним напрямком.

, , , переглядів: 205


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *