ТОП-5 безкоштовних освітніх платформ для рівнян, які зроблять ваш карантин корисним

Щасливе
17.03.2020  08:34

Карантин – це не тільки про те, щоб виконувати певні обмеження, щоб більше часу проводити вдома, щоб не наражати себе та інших на небезпеку, а і про те, щоб зайнятися саморозвитком та в підсумку отримати нові знання.

Пропонуємо рівнянам ознайомитися з нашою підбіркою ТОП-5 освітніх платформ, які дозволять вам провести карантин з максимальною користю для свого мозку та розуму 🙂

ТОП-1:  Arzamas

Просвітницький проєкт Arzamas — портал, на якому можна засісти на багато годин і навіть не помітити, як сплинув час.

На сайті представлені курси з історії, літератури, антропології та мистецтвознавства, подкасти і статті. Також є окремий розділ для дітей. У ньому зібрані мультфільми, лекції для малечі, ігри, збірки аудіоказок і спектаклів.

ТОП-2: Prometheus

Платформа онлайн-освіти Prometheus пропонує понад 100 безплатних курсів на час карантину.

Підготовка до ЗНО, англійська мова, медіаграмотність, маркетинг, економіка, IT, урбаністика та ще низка інших курсів і відеолекцій розміщені у вільному доступі на сайті.

Учні можуть займатися з будь-якого пристрою та в будь-який час, а після завершення курсу отримають сертифікат із підписом викладача.

ТОП-3: YouTube-канал Fedoriv Agency

Маркетолог та засновник креативного агентства Fedoriv Agency — Андрій Федорів, вирішив викласти у відкритий доступ матеріали свого онлайн-курсу “Папа бренда”. Курс стане в пригоді тим, хто бажає створити власний бізнес або реанімувати бренд, що вже існує.

Щодня протягом двох тижнів на YouTube-каналі зявлятимуться епізоди з лекціями курсу. Перший епізод вийде 16 березня 2020 року.

Раніше вартість курсу становила $200, але відтепер кожен охочий матиме змогу подивитися матеріали безплатно.

ТОП-4: Coursera

Платформа пропонує курси різної тематики від топових коледжів, університетів та корпорацій.

Coursera відкрила доступ до понад 3800 курсів для студентів вищих навчальних закладів на час карантину. Пропозиція діятиме до 31 липня 2020 року.

У вільному доступі можна знайти багато курсів не лише для студентів вишів, а й для кожного, хто бажає розширити знання в програмуванні, дизайні, мистецтві чи інших галузях.

ТОП-5: Кураж

Благодійна київська барахолка Кураж створює власні лекції про бізнес, фемінізм, екологію, здорове харчування тощо.

Усі ролики зібрані на YouTube-каналі Куражу та доступні для перегляду. Також на каналі є записи презентацій книжок, виступів і майстер-класів, які відбувалися під час івентів.

, , , , , переглядів: 771


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *