ТОП-5 вакансій від Рівненської обласної служби зайнятості

Щасливе
23.02.2024  11:00

Серед актуальних вакансій, що є у базі даних Рівненської обласної служби зайнятості наразі найбільш затребуваними є:

–      швачки,

–      водії автотранспортних засобів різних категорій,

–      продавці продовольчих та непродовольчих товарів,

–      слюсарі,

–      кухарі.

Найбільше роботодавці Рівненщини на сьогодні потребують робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин, працівників сфери торгівлі та послуг, кваліфікованих робітників з інструментом.

У січні 2024 року 1,2 тис. роботодавців поінформували центри зайнятості області про наявність 2,6 тис. вакансій, з них 31% вакансій укомплектовано обласною службою зайнятості. Станом на 15 лютого 2024 року у базі вакансій Рівненського обласного центру зайнятості 1,1 тис. пропозицій роботи. У середньому на 1 вакансію претендували 3 безробітних.

З пропозиціями працевлаштування можна ознайомитися за посиланням https://rov.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy?regionID=101015600000000 на сайті Рівненського обласного центру зайнятості у рубриці «Шукаю роботу».

Звертаємо увагу на необхідність дотримання роботодавцями та найманими працівниками законодавства про працю та зайнятість населення. Офіційне працевлаштування з виплатою легальної заробітної плати має ряд беззаперечних переваг для найманих працівників та працедавців.

 

переглядів: 126


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *