Тренер року у Рівному: Орест Наумчук

квиток на автобус
Щасливе
13.12.2023  12:00

Фітнес-тренер Орест Наумчук: “Змінюючи тіло, змінюєш ментальність, і, в цілому, змінюється вектор життя”

Гарна фізична форма – це, перш за все, ваше рішення! Спочатку ви свідомо вирішуєте, як ви будете виглядати, а далі слідує алгоритм дій: культура харчування, контроль здоровʼя, фізичні навантаження, утримання високого рівня мотивації, постійне особисте вдосконалення в духовному, розумовому та фізичному аспектах.

Гарна фізична форма та хороше здоровʼя свідчать про самоповагу та дисципліну, уміння контролювати себе, силу волі, здатність досягати цілей. Навіть здатність аналізувати та мислити. Ваш вигляд є важливим фактором успіху у всіх сферах, оскільки значну частку інформації вербально та невербально люди сприймають очима. Покоління z – народжені з 2000 – взагалі орієнтовані на етичне та візуальне споживання, і завоювати їх авторитет та довіру важко, якщо твій фізичний стан бажає кращого.

Важливо усвідомити, що стан вашого тіла – це виключно ваша відповідальність, а не дія якоїсь потойбічної сили “не поталанило з генетикою”, “широка кістка”, “запізно”, “зарано в моєму віці” і найпопулярніше “немає часу”.

Культура харчування – це свідомий аналіз взаємозвʼязку між тим, що ми їмо, та здоровʼям. “Ми те, що ми отримуємо з їжею” – фраза стара як світ, проте це істина. Їжа – це не лише джерело енергії та поживних речовин, а й “ліки” чи “отрута”.

Без правильного, прорахованого харчування неможливо отримати бажану фізичну форму. Від харчування залежать не лише вага, а й захисні системи організму та обмін речовин. У кожного ці показники індивідуальні, й для того, щоб підібрати харчування, потрібне фахове дослідження систем організму.

Я завжди працюю в тандемі з лікарем, тому що розумію, наскільки ці процеси важливі та глибокі, і безвідповідально було б розписувати дієту з “корисних продуктів” без урахування індивідуальних особливостей організму. Як правило, просто загальних та біохімічних аналізів крові недостатньо, щоб зрозуміти, який тип імунної системи та обміну речовин, гормонів має клієнт. Дослідження функцій організму, стану здоровʼя, впливу на організм тих чи інших харчових інгредієнтів завжди залишаю в компетенції лікаря. І лише після того, як отримую від лікаря-напарника повну картину стану здоровʼя з урахуванням переносимості тих чи інших продуктів, розраховую дієту відповідно до спланованих фізичних навантажень та енергозатрат.

Фізичні вправи розраховую з урахуванням індивідуальних особливостей організму та цілей клієнта. Універсальної формули не існує, для кожного свій баланс кардіо та силових навантажень у поєднанні з динамічними та статичними розтягненнями.

Утримання високого рівня мотивації особливо важливе для досягнення довгострокових цілей та підтримання результату. Важливим фактором, що виявляє різницю між вашим успіхом і невдачею, є коло спілкування.

Оточіть себе однодумцями, людьми з такими ж цілями, як у вас, знайдіть того, хто вже досяг результату, та спілкуйтесь, консультуйтесь з ними, знайдіть професійного тренера, який вміє мотивувати, будьте серед позитивних людей – це дозволить підтримувати рівень оптимізму та впевненості в собі. Ваше коло спілкування цілком підвладне вашому контролю. Візуалізація кінцевого результату, розуміння можливостей, які ти отримуєш, досягнувши цілі, є найсильнішою мотивацією.

Потрібно розуміти, що попереду будуть невдачі, знесилення, сумніви та суперечності, будуть ті, хто критикуватиме вас, але важливо памʼятати, що ви твердо і свідомо прийняли рішення, а всі перепони та невдачі – це невіддільна, проте корисна частина на шляху до вершини.

У міру того, як ви будете прогресувати, будуть зростати й успіхи та досягнення інших поставлених вами цілей. Ви відчуєте в собі силу та здатність досягати того, що хочете, зʼявиться наполегливість і небажання здаватись, зросте самооцінка.

 

Фітнес-тренер Орест Наумчук

+380 (98) 077 19 44

Лікар

Ярина Брожик

+380 (67) 308 40 66

 

переглядів: 87


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *