Центр підтримки підприємців Дія.Бізнес відкриють у Рівному

квиток на автобус
Щасливе
07.03.2023  15:29

Національний проєкт із розвитку підприємництва Дія.Бізнес, ініційований Міністерством цифрової трансформації України і який втілюється спільно з Офісом з розвитку підприємництва та експорту, планує відкрити центр підтримки підприємців Дія.Бізнес у Рівному. Відкриття центру заплановане навесні 2023 року.

Для цього Офіс з розвитку підприємництва та експорту підписав багатосторонній меморандум про співпрацю із Рівненською обласною військовою адміністрацією, Рівненською обласною радою, РЕНОМЕ і UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан підкреслила, що мережа центрів Дія.Бізнес продовжує розширюватися навіть в умовах війни:
«Мінцифра має на меті перетворити Україну на країну підприємців. В цьому нам активно допомагає Офіс з розвитку підприємництва та експорту, а також партнери мережі центрів Дія.Бізнес. Звісно, повномасштабна війна змушує підприємців стикатися із викликами, такими як повне закриття бізнесу чи релокейт. Проте багато хто з них вважає, що попри важкі умови зможе масштабуватися та знайти нові ринки збуту. Підписання меморандуму про відкриття рівненського центру Дія.Бізнес — це шлях створити сприятливе бізнес-середовище в регіоні».

«Допомога та підтримка у розвитку бізнесу на внутрішньому та зовнішніх ринках — ключове завдання у діяльності Офісу з розвитку підприємництва та експорту. Підписуючи меморандум про співпрацю та розширюючи мережу центрів Дія.Бізнес ми не лише створюємо нові простори для консалтингу та навчання локального бізнесу, а й залучаємось партнерами-однодумцями, які прагнуть посилювати та розвивати економіку країни», — зазначив Андрій Ремізов, директор державної установи «Офіс з розвитку підприємництва та експорту».

Підприємці Рівного зможуть отримати в центрі Дія.Бізнес безоплатні консультації, відвідувати навчальні події, збирати відгуки від відвідувачів на свою продукцію у спеціальному pop-up кутку, обмінюватися досвідом з іншими підприємцями щодо пошуку інвестицій та налагодження експортної діяльності.

Дизайн-проєкт простору Дія.Бізнес вже готовий. Інтер’єр міститиме фірмові елементи мережі центрів підтримки підприємців, за якими легко впізнати локацію.

«З появою у Мінцифри ініціативи створення центрів підтримки підприємництва у містах України, ми зрозуміли, що хочемо, щоб саме наш інноваційний бізнес-центр став «магнітом» і майданчиком для розвитку підприємництва в регіоні. Співпало, що ми змогли знайти партнерів, а також активну підтримку від Мінцифри. Це дало синергетичний ефект та наблизило відкриття центру Дія.Бізнес у Рівному. Місцеві підприємці отримають круте місце для нетворкінгу, презентацій власного продукту, навчання та консультацій. Компанія надала проєкту локацію та втілила в життя дизайн-проєкт ремонту приміщення.

У нас як в девелопера було і є переконання, що якщо ми робитимемо успішними інших — ми розвиватимемо себе» — розповів про візію проєкту Федір Делеган, Директор девелоперської компанії «Реноме-Комфорт».

Загалом з 2020 року було відкрито 11 центрів Дія.Бізнес в Україні, а 12 і перший центр за кордоном було відкрито у 2022 році у Варшаві було після початку повномасштабної війни, на підтримку громадян України, що вимушено переїхали до Польщі.

 

Центр Дія.Бізнес у Рівному буде відкрито з ініціативи Міністерства цифрової трансформації України та Офісу з розвитку підприємництва та експорту, за сприяння Рівненської обласної військової адміністрації й Рівненської обласної ради та за підтримки компаній РЕНОМЕ і UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Стежити за оновленнями щодо відкриття центру і подальших активностей можна на сторінках Дія.Бізнес у Рівному.  Facebookhttps://www.facebook.com/profile.php?id=100090507202988
Instagram https://instagram.com/diia.business.rivne
Telegram https://t.me/diia_business_rivne

переглядів: 343


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *