Цікава вагітність з проектом “Пузата мама”: набір учасниць розпочато

Щасливе
29.01.2020  12:15

У Рівному стартувала реєстрація на весняний сезон проекту “Пузата мама-2020”.

Проект триватиме з березня по середину травня. Основна вимога до учаниць – здоровий перебіг вагітності. Також важлива дата пологів. Вона має бути з кінця квітня по вересень 2020 року!

Реєстрація для участі в проекті стартує вже та триватиме до 15 лютого!

Нагадаємо, що проект відбуватиметься в Рівному вже десятий рік поспіль. Протягом 2,5 місяці вагітні учасниці набиратимуться знань, досвіду та в суцільному позитиві готуватимуться до найважливішого моменту – народження на світ їхнього малюка!

“Пузата мама” пропагує здорове та щасливе батьківство. А цього сезону вагітним обіцяють ще більше корисних лекцій, цікавих зустрічей та яскравих емоцій. А головне, учасниці знайдуть тут дружню, шаленну, щиру та цілодобову підтримку пузатиків. 

Навіщо вагітним проект “Пузата мама”?
• для того, щоб народити здорову дитину, потрібно почати піклуватися про неї вже на перших етапах вагітності;
• якщо ви відчуваєте страх перед пологами і хочете знати, як їх можна полегшити;
• якщо у вас накопичилось безліч питань щодо вагітності, ГВ, догляду за малюком;
• якщо ви, або ж майбутній татусь сумніваєтесь у партнерських пологах;

Як розповідає засновниця проекту Оксана Кравець, вагітних  навчатимуть найкращі фахівці Рівного у сфері народження та виховання діток, які проведуть для них різноманітні корисні тренінги, зустрічі, майстер-класи. Також вони побачать місцеві пологові будинки, отримають безцінний досвід  й знайомства.

– Ми як ніхто знаємо, чого хоче вагітна жінка і  знаємо, що безліч рівнянок вже з нетерпінням чекають старту “Пузатої мами”. Тож, як завжди  готуємо чимало цікавих ідей, аби зробити вагітнсть кожної учасниці по-справжньому яскравою! – зазначила Оксана Кравець.

А ще учасниць чекають неймовірні фотосесії від кращих фотографів, фітнес, аквааеробіка, Вечірка вагітних та шаленний фінал!

ПОДАТИ АНКЕТУ

Стежити за проектом «Пузата мама-2020» можна у офіційних спільнотах конкурсу у соцмережах: Пузата мама у Інстаграм та Пузата мама у ФБ.

Контакти організаторів: 0979674391 Оксана КРАВЕЦЬ

Ознайомитись з перебігом попередніх сезонів можна у розділі проекту.

, , , , переглядів: 462


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *