Цього тижня у Рівному виступить гурт “Без обмежень”

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
10.02.2020  13:00

Цього тижня у Рівному виступить гурт “Без обмежень”

Жителі та гості міста Рівне! Не прогавте таку круту нагоду гарно провести зимовий вечір з найромантичнішим українським гуртом «Без Обмежень», який виступить 13 лютого 2020 року у Рівненському міському будинку культури! Музиканти відвідають ваше місто з грандіозним концертом «#Мільярди».

«Без обмежень» – це без вагань, український музичний феномен. Хлопці з Мукачева великими кроками впевнено завойовують прихильність української публіки. Відданість хлопців своїй справі, любов до аудиторії, щирі почуття, емоції та шалена пристрасть до музики зробили свою справу. Але завоювали вони увагу мільйонів завдяки своїм старанням та наполегливій праці.

Зараз «Без обмежень» активно гастролюють Україною, стають хедлайнерами топових вітчизняних музичних фестивалів. «Без обмежень» записали 5 студійних альбомів, та вражають своїми фантастичними відеокліпами. Останньою великою роботою гурту є альбом «#Мільярди». В 2019  році музиканти відзняли кліп до композиції «Мільярди», яка стала титульною для однойменної платівки. Нова мінімалістична відео-робота наповнена символізмом, який доповнює основний мотив композиції.

Придбати квитки можна на сайті – kasa.in.ua

, , , , переглядів: 339Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *