У небо над містом Рівне здійнявся прапор-велетень

Щасливе
25.08.2020  13:30

У небо над містом Рівне здійнявся прапор-велетень

Цей День Незалежності точно запам’ятається надовго багатьом рівнянам. Адже цього дня у небо підняли прапор рекордних розмірів.

Жовто-блакитний стяг загальною площею 216 метрів піднявся аж на вісімнадцять метрів. Дрон піднімав його у п’яти мікрорайонах міста, щоб якомога більше рівнян змогли побачити це без перебільшення неймовірне дійство.

Це подарунок рівнянам до Дня Незалежності України від громадської організації “Рівне Разом” та Віктора Шакирзяна. В небо підняли символ нашої незалежності, сили та самобутності.

– Сьогодні ми підняли у небо над Рівним найбільший прапор України – символ нашої Незалежності, нашої боротьби. Незалежність – це те, що об’єднує нас. Це те, що ми захищаємо і передаємо нашим дітям. Зі святом, рівняни, – привітав мешканців міста Голова ГО “Рівне Разом” Віктор ШАКИРЗЯН.

Долучилася до втілення задуму ГО “Рівне Разом” компанія “Dronarium Україна”.

– Це, дійсно, непересічне дійство, неймовірно сучасне та цікаве. Адже прапори на дронах – це альтернатива флагштокам, які стали вже типовими, – каже представник компанії Руслан Беляєв.

До слова, побачити в небі прапор-велетень можна було у декількох районах міста, зокрема у парку “На Щасливому”, на Пагорбі Слави, поруч з автостанцією “Чайка”, у парку “Хімік” та на майдані Незалежності.

, , , , , , переглядів: 524

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

МайстерСтом