У пологовому будинку Рівного відкрили нове відділення за 4,5 мільйони

квиток на автобус
Щасливе
22.10.2023  14:00

У міському пологовому будинку відбулося відкриття оновленого відділення екстрагенітальної патології. У ньому будуть перебувати вагітні, які мають захворювання, синдроми і стани, які не належать до гінекологічних хвороб або акушерських ускладнень.

Розуміючи потребу в покращенні надання медичних послуг для вагітних, у пологовому будинку завершили ремонтні роботи, які розпочали ще у березні 2022 року.

– Наш міський пологовий будинок увійшов у ТОП-10 за кількістю пологів, проведених у 2022 році в Україні, посівши 6 місце. Для того, щоб тримати лідерські позиції потрібен постійний рух та розвиток, – говорить секретар Рівненської міської ради Віктор ШАКИРЗЯН. – Тим самим. ми постійно працюємо над удосконаленням матеріально-технічної бази закладу. Щиро вдячний керівнику закладу та колективу за самовіддану щоденну працю.

Загальна вартість ремонтних робіт – близько 4,5 мільйони гривень. Ремонт було виконано за рахунок коштів пологового будинку, які він отримав від надання платних послуг у закладі. Надзвичайно важливо, що в палатах цього відділення є три кисневі точки, що дозволить не переводити вагітних до реанімаційного відділення.

Також у відділенні є палати сімейного перебування. Все для того, щоб наші вагітні почували себе максимально комфортно. У пологовому будинку продовжуватимуть розвиток та покращення медичного закладу, як і за кошти міського бюджету, так і за власні.

Адже комфортне перебування вагітних – це пріоритетне завдання і саме для цього колектив закладу докладає максимум зусиль.

переглядів: 159


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *