У ПриватБанку працюють найкращі

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
23.11.2018  10:38

У ПриватБанку працюють найкращі

    Днями у приміщенні Національного університету Водного господарства та природокористування відбувся традиційний щорічний “День кар’єри”, у якому взяли участь найкращі роботодавці регіону. ПриватБанку є постійним  учасником таких заходів, адже багато випускників вибирають фінансову установу, як перше і основне місце роботи для успішної кар’єри.

    “Щороку вищі  навчальні заклади  України випускають близько одного  мільйона спеціалістів, – розповідає керівник напрямку Трудових ресурсів Північно-Західного регіонального управління ПриватБанку Антоніна Зарубайко. – Наше завдання – залучити кращих з них. Банку потрібні молоді професіонали, які володіють практичними навичками і впевнено орієнтуються в бізнес-реаліях. Ми готові розвивати молодих спеціалістів зі  студентської лави, знайомитися з ними особисто і кращих запрошувати на роботу ще до закінчення навчального закладу”.

    Слід відзначити, що ПриватБанк та Національний університет поєднують давні, тісні та плідні  стосунки. Багато студентів цього навчального закладу проходять практику саме у ПриватБанку. Студенти ВУЗу, які  планують майбутнє у банківській справі або ж вагаються з професійним вибором і хочуть спробувати себе у фінансовій сфері, можуть пройти онлайн-практику без відриву від навчального процесу.

   Важливо те, що за такого підходу практика не перетворюється на “відбування” годин “для звіту”: для успішних практикантів вона стає першою сходинкою у кар’єрі. Адже ті, хто пройшов практику із високими балами, зараховуються до кадрового резерву ПриватБанку та мають шанс отримати престижну роботу у фінансовій установі.

   “Фактично, проходячи онлайн-практику, людина навчається всьому тому, чого ми вчимо наших працівників на початку роботи. Оскільки ми – найбільш інноваційний банк, така програма не тільки відповідає нашій системі роботи, але й дає розуміння, як працюють банківські програмні комплекси, знайомить із фінансовими послугами та особливостями їх надання саме у ПриватБанку”, – пояснила керівник напрямку Трудових ресурсів Північно-Західного регіонального управління ПриватБанку Антоніна Зарубайко.

Проходження онлайн-практики безкоштовне і доступне кожному охочому. Для цього необхідно зареєструватися на сайті practice.privatbank.ua. Програма складається з 10 теоретичних та 5 практичних модулів, за які практикант набирає до ста балів. По завершенню кожен випускник онлайн-практики отримує офіційний сертифікат, який за потребою може пред’явити в університеті.

Серед інновацій – нова спеціалізація, яка познайомить студентів з Java  – однією з найпопулярніших мов програмування! Курс складається з 10 модулів, за допомогою яких можна опанувати теоретичну базу Java, а також почати програмувати. Спеціальність передбачає багато практичних завдань.

Запрошуємо розпочати свій зірковий кар’єрний шлях у ПриватБанку! У банку є вакансії у всіх регіонах країни. Деталі – на сайті https://hr.privatbank.ua

, , , , переглядів: 888Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *