У ПриватБанку розповіли, що купували рівняни цього літа

Щасливе
20.09.2019  09:56

ПриватБанк, який забезпечує роботу сервісу пільгової розстрочки «Оплата частинами», дізнався, що купували українці цього літа. Зокрема й на Рівненщині.

Очікувано, жителі Західної України охоче витрачають кошти на побутову техніку, комп’ютери, мобільні телефони, товари для дому та будівельні матеріали. На Рівненщині на побутову техніку і комп’ютери витрати склали майже 9 млн грн, на меблі та інші товари для дому – 1 млн 250 тис. грн.

А ось на третій позиції уподобань – продуктові магазини, на них жителі області витратили 80 тисяч гривень.

Торговельні мережі на Рівненщині, які завдяки партнерським відносинам з ПриватБанком за сервісом, отримали найбільше задоволених покупців, це “Фокстрот”, “Ельдорадо” та “Comfy”.

За даними ПриватБанку, за період червень-серпень поточного року українці оплатили частинами товари та послуги на суму понад 2 млрд грн.

Нагадаємо, «Оплата частинами» – сервіс ПриватБанку, який дозволяє покупцю придбати обраний товар, виплачуючи вартість рівними частинами. Договором з усіма необхідними реквізитами є чек покупки. Жодних документів: довідки про доходи, ІПН, паспорта і т.д. надавати не потрібно. Щоб скористатись сервісом «Оплата частинами», достатньо мати з собою лише банківську картку ПриватБанку.

, , , , , , , переглядів: 608


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *