У Рівному будуть судитися з міською ТВК

Щасливе
28.10.2020  14:27

У Рівному будуть судитися з міською ТВК

Одна з політичних сил виявила порушення в роботі територіальної виборчої комісії міста Рівне та збирається подати позов щодо цього у суд та написати заяву в поліцію.

Мова йде про наміри Олексія Муляренка, першого номера в списку партії “Сила і Честь”, який переконаний, що Рівненська міська ТВК грубо порушує законодавство України.

Ось як він пояснює цю ситуацію і в чому, на його думку, полягають порушення:

  • 27 жовтня, о 02.00 ночі територіальна виборча комісія прийняла незаконне рішення та оголосила технічну перерву і у повному складі залишила приміщення. Уся виборча документація залишилась всередині, двері “опечатали” так, що без проблем можна було потрапити усередину. Таким чином порушено принцип безперервності засідання ТВК. Того ж дня, 27 жовтня о 12.00 комісія знову зібралася аби продовжити засідання. А вже після 21.00 вже вдруге було незаконно оголошено технічну перерву і ТВК у майже повному складі, за винятком однієї людини, знову залишили приміщення та пішли начебто на відпочинок. Усе це зафіксовано на відео, – пояснює Олексій МУЛЯРЕНКО. – Таким чином, міська ТВК була відсутня у повному складі майже добу, існує велика ймовірність доступу до протоколів, бюлетенів та іншої виборчої документації сторонніх осіб. Крім того, маємо відео, де один із членів ТВК викидає прямо із вікна мішок та коробку. Не виключено, що це можуть бути, в тому числі протоколи із дільничих виборчих комісій та бюлетені, а це вже є кримінальним злочином. Їх забирає під вікном невідомий чоловік.

https://www.facebook.com/100005019767592/videos/pcb.2031452393698733/2031456177031688/?type=3&theater

Олексій Муляренко вважає, що є всі законні підстави для притягнення до кримінальної відповідальності за ч. 5 ст. 157 Кримінального кодексу України членів виборчої комісії за фактом ухилення від виконання своїх обов’язків. І готує відповідну заяву в Національну поліцію та позов до суду, повідомили представників Громадянська мережа ОПОРА / Рівне і РОГО “Комітет виборців України”

 

, , , , , переглядів: 377

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *