У Рівному хочуть запровадити ще більше послуг без паперів

Щасливе
05.08.2022  10:00
Під час Депутатського дня заступник міського голови Рівного Євген Іванішин розповів про те, яким буде розвиток громади в напрямку цифровізації. Так, у місті планують запровадити ще більше послуг без паперів та спрощення співпраці, комунікації з владою.
Євген Іванішин, заступник міського голови:
Ще більше послуг без паперів. Для цього проводимо повний аудит цифрових ресурсів виконавчого комітету міської ради. Також посилюємо захист від кібератак. Плануємо втілити в життя сучасний електронний документообіг. Це в рази пришвидшить паперову роботу.
Цифрова комунікація з лідерами громади. Ми вже підключені до Єдиної платформи місцевої електронної демократії «Е-Dem».
Вона покликана спростити комунікацію з владою. Це вплине на процес подання звернень, петицій та участі в розгляді проєктів Громадського бюджету.
Наприклад, сидячи на дивані, з телефону написати про яму на дорозі, невідповідність у прибутті транспорту, зрізання дерев тощо. І питання вирішиться швидше, ніж, чекаючи відповіді на запити і тд.
А ще агентство економічної безпеки «ЕФОРТ» представило систему відеоспостереження, яка встановлена в навчальних закладах Львівщини. Давно назріла потреба в реалізації системи відеонагляду в усіх школах нашої громади.
, , , , переглядів: 286
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *